ProdejAUTO

Přihlášení Googlem

Přihlášení Facebookem

Přihlášení

Registrace


DOMŮ

INZERCE / BAZAR

PRÁVNÍ PORADNA


Inzeráty uživatele

ProdejAUTO
ProdejAUTO DOMŮ INZERCE / BAZAR PRÁVNÍ PORADNA

Zpracování osobních údajů

Udělujete tímto souhlas společnosti Garry Webdesign Studio s.r.o., U valu 862/2, Ruzyně, 161 00 Praha 6, IČO:05790697, (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala osobní údaje v níže uvedeném rozsahu:

1. Souhlasíte se zasíláním informací o vašich inzerátech emailem na serveru ProdejAUTO.eu a to 1x za 14 dní. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět nebo změnit interval zasílání, a to v Nastavení vašeho účtu pod volbou Oznámení nebo zrušením svého účtu na serveru ProdejAUTO.eu.

2. Souhlasíte se zasíláním informací o došlých zprávách emailem nebo push oznámením do internetového prohlížeče od návštěníků serveru ProdejAUTO.eu a ihned po přijetí zprávy. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to v Nastavení vašeho účtu pod volbou Oznámení nebo zrušením svého účtu na serveru ProdejAUTO.eu.

3. Souhlasíte se zasíláním informace konci platnosti inzerátu několik dní před koncem jeho platnosti. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to smazáním inzerátu na serveru ProdejAUTO.eu.

4. Souhlasíte se zasíláním newsletteru (novinek) emailem ze serveru ProdejAUTO.eu a to maximálně 1x za měsíc. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to v Nastavení vašeho účtu pod volbou Oznámení nebo zrušením svého účtu na serveru ProdejAUTO.eu.

5. Souhlasíte se zasíláním informací o nových článcích emailem nebo push oznámením do internetového prohlížeče na serveru ProdejAUTO.eu a ihned po vydání článku. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to v Nastavení vašeho účtu pod volbou Oznámení nebo zrušením svého účtu na serveru ProdejAUTO.eu.