ProdejAUTO

Přihlášení Googlem

Přihlášení Facebookem

Přihlášení

Registrace


DOMŮ

INZERCE / BAZAR

PRÁVNÍ PORADNA


Inzeráty uživatele

ProdejAUTO
ProdejAUTO DOMŮ INZERCE / BAZAR PRÁVNÍ PORADNA

Inzeráty

Jaká je platnost inzerátů?

Platnost inzerátů je 90 dní od jejich přidání nebo od jejich poslední aktualizace. V kategorii „Služby“ a jejích podkategorích 1 rok.

Kde najdu své inzeráty?

Registrovaní uživatelé na naleznou své inzeráty po přihlášení na stránce svého profilu – v menu volba „Můj profil“. Neregistrovaní uživatelé mohou své inzerty najít podle telefonu nebo e-mailu – v menu volba „Inzeráty uživatele“.

Jak mohu smazat inzerát?

Smazat inzerát můžete na stránce inzerátu. Pod cenou je odkaz „smazat inzerát“ na který kliknete. Pokud jste registrovaný uživatel zobrazí se vám potvrzení smazání, pokud jste inzerát přidali jako neregistrovaný uživatel, budete vyzváni k zadání hesla inzerátu, které jste zadali při jeho přidání (pokud jste přihlášeni a chcete smazat inzerát zadaný bez registrace musíte se nejdříve ze svého účtu odhlásit).

Zapomněl jsem heslo k inzerátu

Heslo k inzerátu si můžete nechat zaslat na stránce inzerátu. Pod cenou je odkaz „zaslat heslo“. Zadáte svůj e-mail, který jste zadali při prodávání inzerátu, na který vám poté přijde odkaz k resetu hesla. Zkontrolujte také služku SPAM. Pokud jste přihlášeni a chcete zaslat heslo i inzerátu zadaného bez registrace musíte se nejdříve ze svého účtu odhlásit.

Mám zadané inzeráty bez registrace a nyní jsem se zaregistroval, je možné převést inzeráty pod můj účet?

Ano, stačí ověřit e-mailovou adresu. Toto můžete provést 2 způsoby. Prvním je, že se přihlásíte Facebookem (se stejnou e-mailovou adresou). Druhým je, že se přihlásíte e-mailem do svého účtu, přejdete na „Nastavení“ a pokud jsou na inzerátu pod stejným e-mailem inzeráty zobrazí se Vám v nastavení volba „Ověřit emailovou adresu“ na ten kliknete a potvrdíte odkaz zaslaný emailem. Po ověření e-mailu uvidíte v nastavení seznam Vašich inzerátů a pod nimi odkaz „Převést pod můj účet“.

Můj inzerát byl odstraněn pro porušení podmínek serveru, proč?

Přesné znění podmínek serveru pro inzerci, vč. seznamu zakázané inzerce naleznete na stránce „Podmínky“. Odkaz naleznete v patičce stránky. Nejčastějším důvodem je inzerce půjček, multilevel systémů (kosmetika, drogerie,…) a prodej výrobků s omezením věku od 18 let.

Potřebuji získat e-mail na inzerenta/prodejce

Bohužel tyto informace můžeme poskytnou pouze státním institucím v rámci trestního nebo přestupkového řízení, které si je vyžádají a mají na ně oprávnění.

Platby

Chci zaplatit PayPalem ale neumím anglicky

Jednoduchý návod naleznete zde.

Dobil jsem si kredit převodem, kdy budu mít připsaný kredit?

Pokud provedete platbu z Fio Banky tak cca za 15-20 minut. Z ostatních bank do druhého dne.

Dobil jsem si kredit SMSkou, kdy budu mít připsaný kredit?

Platba ze SMS je zpracována zpravidla do jedné minuty od odeslání SMS.

Poslal jsem platbu, kde získám daňový doklad?

Doklad k platbě převodem naleznete na stránce „Kredity“ ve Vašem účtu. Doklad k SMS získáte od provozovatele SMS brány.

Hlídací pes

K čemu je hlídací pes?

Chcete dostávat upozornění na nové inzeráty e-mailem? Aktivujte si hlídacího psa. Na stránce s inzeráty zadejte parametry hledání, např. „iphone“ do 9000 Kč a klikněte na „Hledat“. O řádek níže se objeví „Aktivovat hlídacího psa - zasílat nové inzeráty e-mailem“. Po kliknutí na tento odkaz zadáte pouze svoji e-mailovou adresu a interval hledání (hodinově, denně nebo týdně).

Jak vypnu hlídacího psa?

Hlídacího psa můžete zrušit přes odkaz, který je součástí každého e-mailu s nalezenými inzeráty.

Účet

Registroval jsem se Facebookem a chci se přihlásit e-mailem, ale nemám heslo.

Na stránce „Přihlášení“ zvolte volbu „Zapomenuté heslo“ (odkaz je funkční až po odhlášení z účtu) a zadejte svůj e-mail. Na vaši adresu vám přijde odkaz na reset hesla. Poté se můžete přihlásit jak Facebookem tak e-mailem.

Jak mohu změnit e-mail?

Přihlaste se do svého účtu, přejděte do „Nastavení“ a poté kliněte na „Změnit e-mailovou adresu“. Na další stránce zadejte nový e-mail a vaše současné heslo. Následně potvrďte změnu kliknutím na odkaz, který vám byl odeslán na novou e-mailovou adresu. Email nelze změnit, pokud již je pod touto adresou registrovaný jiný uživatel nebo vy např. Facebookem / Google. V takovém případě je potřeba tento účet duplicitní účet nejdříve zrušit.

Jak mohu zrušit svůj účet?

Přihlaste se do svého účtu, přejděte do „Nastavení“ a poté „Heslo a přihlášení“. Poslední volba na stránce je „Trvale odstranit účet“. Kdykoli v budoucnu se můžete opět zaregistrovat. Nezapomeňte, že odstraněním účtu smažete všechny svá data na serveru a nelze je obnovit ani vč. zbývajícího kreditu. Pokud jste se registrovali Facebookem, nechte si nejdříve zaslat heslo e-mailem.

Jak mohu sdílet celou svoji nabídku?

Po přihlášení v horním menu přejděte na stránku „Můj profil“, kde pod základními informacemi naleznete odkazy na „Sdílet profil s nabídkou“ pro nejčastější sociální sítě.

Kdo může ohodnotit můj profil / jak ohodnotím někoho?

Hodnocení profilu je umožněno pouze registrovaným a ověřeným uživatelům. Ověření je možné provést SMS zprávou, nebo přihlášením před Facebook. Poté můžete bez omezení hodnotit uživatele, od kterých nakupujete. Hodnocení je možné udělit pouze jednou a je možné ho v budoucnu změnit.

Jak mohu odstranit hodnocení ze svého profilu?

Odstranit je možné pouze vulgární hodnocení a hodnocení, které jsou v rozporu s dobrými mravy či zákony ČR – v takovém případě nás kontaktujte níže. Jiné hodnocení nelze odstranit.

Jak mohu ověřit svůj účet?

Nabízíme 3 způsoby ověření. Facebookem – stačí se přihlásit pomocí Facebooku, u kterého máte stejnou e-mailovou adresu jako u profilu. Telefonem – zašlete SMS dle instrukcí na v „Nastavení“. E-mailem – odkaz k zaslání ověřovacího e-mailu naleznete v „Nastavení“.

Co je to Premium účet?

Premium je placený typ účtu, který přináší následující výhody:

  • Vaše nabídka na doméně 3 řádu (https://cochcetevy.prodejhned.cz) – možnost použít na vizitkách, při sdílení na sociálních sítích atd.
  • Vyhledávání ve vašich inzerátech na této stránce
  • Vaše nabídka a vaše inzeráty kompletně bez reklam
  • Ve spodní části detailu Vašeho inzerátu odkaz na vaše další inzeráty (místo inzerátů jiných uživatelů)
  • Na stránce inzerátu velké tlačítko „Celá nabídka prodejce“
  • Odkaz v horní stránce uživatelů – sekce Premium uživatelé
  • Označení inzerátu a profilu „Premium uživatel“

Cenu Premium účtu naleznete v ceníku zde.

Ostatní

Mám problém a něco nefunguje

Kontaktujte nás, prosíme, prostřednictvím formuláře níže. Děkujeme.

Kdo je provozovatelem serveru?

Provozovatelem a vlastníkem serveru je: Garry Webdesign Studio s.r.o., U valu 862/2, Ruzyně, 161 00 Praha 6, IČO:05790697

Zvýhodnění inzerátů pro provozovatele zprostředkuje (prodává): Garry Webdesign Studio s.r.o., U valu 862/2, Ruzyně, 161 00 Praha 6, IČO:05790697

Kontaktní formulář


Odesláním souhlasíte s podmínkami serveru.